w

Craig Cabell – Snajperzy. Najniebezpieczniejsi zabójcy w historii

Znani eksperci wojskowi odsłaniają prawdę o najskuteczniejszych snajperach w fascynującej książce z przedmową Fredericka Forsytha.

„Ci żołnierze są największym postrachem pól bitewnych”.

FREDERICK FORSYTH

Snajperzy. Świetnie wyszkoleni i śmiertelnie skuteczni zabójcy. Mogą działać samotnie lub jako część strategicznych oddziałów wojskowych…

Od nieznanego Francuza, który śmiertelnie ranił admirała Nelsona w bitwie pod Trafalgarem, po zamach na Johna F. Kennedy’ego w 1963 roku, snajperzy odcisnęli swoje piętno w historii.

Craig Cabell i Richard Brown, dwaj eksperci wojskowi, odsłaniają prawdę o najskuteczniejszych strzelcach: od precyzyjnie zaplanowanych akcji podczas wojen, po taktykę terroru stosowaną przez niesławnego „Waszyngtońskiego Snajpera”.

Pełna fascynujących szczegółów książka przedstawia barwny obraz ludzi patrzących na świat przez krzyż celownika: ich motywy, psychikę, czasy, w których żyli, i broń, jakiej używali.

Przytaczając cytaty z powieści m.in. Fredericka Forsytha i wypowiedzi śledczego prowadzącego dochodzenie w sprawie najtragiczniejszego ataku snajperskiego w historii Ameryki, autorzy wnikają w umysły najbardziej niebezpiecznych zabójców.   źródło opisu: www.wydawnictwoamber.pl źródło okładki: www.wydawnictwoamber.pl

Wydawnictwo:
Amber
tytuł oryginału:
Snipers

data wydania:
19 lutego 2015

ISBN:
9788324151844

liczba stron:
288

słowa kluczowe:
militaria , historia , snajper , zabójcy

kategoria:
literatura faktu

język:
polski


Aby pobierać pliki zarejestruj się!
Rejestracja jest darmowa i bardzo szybka! Kliknij tutaj aby założyć konto.
Trwa to tylko 15 sekund!.