Ebooki

Dalajlama XIV – Kim naprawdę jesteś

Droga do samopoznania
Według Jego Świątobliwości Dalajlamy, wszyscy posiadamy zdolność osiągnięcia szczęścia i znalezienia sensu w życiu, jednak kluczem do tego jest samopoznanie. W swojej nowej książce ten światowej sławy buddyjski nauczyciel i laureat pokojowej Nagrody Nobla pokazuje czytelnikowi, w jaki sposób pozbyć się błędnych poglądów na temat „ja” i przyjmować świat z bardziej realistycznej i pełnej miłości perspektywy. Za pomocą przystępnych objaśnień i stopniowych ćwiczeń Jego Świątobliwość pomaga czytelnikowi ujrzeć świat takim, jaki jest naprawdę, a także wyjaśnia, w jaki sposób, dzięki połączeniu medytacyjnej koncentracji i miłości, można osiągnąć prawdziwe oświecenie.

Książka, pełna anegdot i osobistych wspomnień z życia Jego Świątobliwości, zainspiruje i doda wiary we własne siły każdemu, kto szuka duchowego spełnienia.

Jego Świątobliwość XIV Dalajlama Tenzin Gjaco urodził się w 1935 r. w północno-wschodnim Tybecie, w rodzinie ubogich chłopów. Ten światowej sławy buddyjski nauczyciel podróżuje intensywnie po świecie, nawołując do ekumenicznego porozumienia, życzliwości i współczucia, szacunku dla środowiska naturalnego, a przede wszystkim do pokoju na świecie.   źródło opisu: http://www.dobreksiazki.pl/b12548-kim-naprawde-jestes.htm źródło okładki: http://portalwiedzy.onet.pl/_i/Kim_naprawde%20_jestes.jpg

Wydawnictwo:
Czarna Owca
tytuł oryginału:
How to See Yourself As You Really Are

ISBN:
978-83-7554-116-8

liczba stron:
224

słowa kluczowe:
lamaizm , Tybet , etyka , buddyzm

kategoria:
religia

język:
polski

Dodaj komentarz