David Icke – Iluzja percepcji. Demaskowanie bzdur

David Icke – niestrudzony badacz i propagator idei antyglobalnych, który odsłania kurtynę i pokazuje prawdziwy świat, w którym żyjemy – przedstawia II tom wstrząsającej bestsellerowej książki “Iluzja percepcji”. Wzbogacona kolorową wkładką z galerią ezoterycznych obrazów Neila Hague’a, w niezwykle plastyczny i wymowny sposób odsłania szokującą rzeczywistość i przedstawia szeroki wachlarz złowrogich i konspiracyjnych zjawisk.

Z książki dowiesz się o zastraszających rozmiarach archontycznych modeli: edukacji, nauki, medycyny, polityki, mediów głównego nurtu i alternatywnych, ekonomiki oraz syjonizmu, jakie do dziś funkcjonują w świecie!

David Icke wskazuje na zmutowany technologiczny “smart” w masowej toksyczności, który doprowadził do tego, że żyjemy w Orwellowskim państwie globalnym.

Zdemaskuj te bzdury!
Oto najlepszy opis tego świata, jaki kiedykolwiek stworzono!   źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2016 źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/

Wydawnictwo:
Illuminatio
tytuł oryginału:
The Perception Deception or…It’s ALL Bollocks-Yes, ALL of it

data wydania:
15 marca 2016

ISBN:
9788365170873

liczba stron:
480

słowa kluczowe:
Joanna Żywina , Łukasz Rogala , Małgorzata Łukasik , Marek Czekański , Rafał Pękała , teorie spiskowe , rzeczywistość , syjonizm

kategoria:
popularnonaukowa

język:
polski