Inne

Dmitry Glukhovsky – Witajcie w Rosji

W kilkunastu błyskotliwych opowiadaniach Glukhovsky wprawną ręką kreśli alegoryczny portret swojej ojczyzny: państwa, w którym korupcja sięga najwyższych władz, kraju rządzonego przez oligarchów i podporządkowanego ich interesom. Witajcie w Rosji to iście wybuchowa mieszanka: fikcja miesza się tu z rzeczywistością, satyra i ironia sprawiają, że czytelnik nie wie, czy śmiać się, czy płakać, a wszystko to w ulubionej przez Glukhovsky’ego konwencji science fiction.
Wyjątkowa książka, dotykająca ważnych problemów współczesnej Rosji w sposób niezwykle oryginalny, przekonujący i zapadający w pamięć.

Co kryje się za roszadami na szczytach władzy? Czym tak naprawdę kieruje się Rosja w swojej polityce wewnętrznej i zagranicznej? Kim są ludzie u sterów państwa? Jakimi
sposobami podporządkowują sobie szarych obywateli? O tym wszystkim – między innymi – przeczytacie w nowej książce Glukhovsky’ego „Witajcie w Rosji”.   źródło opisu: http://metro2033.pl/news/aktualnosci/nowa-ksiazka-…(?) źródło okładki: http://metro2033.pl/news/aktualnosci/nowa-ksiazka-…»

Wydawnictwo:
Insignis
tytuł oryginału:
Рассказы о Родине

data wydania:
21 maja 2014

ISBN:
9788363944469

liczba stron:
337

słowa kluczowe:
Rosja

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski

Wpis wyświetlony 2868 razy od 19.06.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i epub.

Dodaj komentarz