Jacek Bonecki – Podróżnik fotograficzny

“Podróżnik fotograficzny” to opowieść o wspaniałej fotograficznej przygodzie, która stała się sposobem na życie cenionego fotografa Jacka Boneckiego.

Po sukcesie jego pierwszej książki “Fotograf w podróży” Jacek ponownie zabiera nas w podróż w głąb swojej pasji w tej wyjątkowej pozycji, będącej syntezą albumu i poradnika.

Autor, fotograf mobilny, z absolutnie nowatorskim spojrzeniem na tę dziedzinę sztuki, zachęca nas do otworzenia się na piękno otaczającego świata. Nieważne kim jesteś! Nieważne ile kosztował Twój aparat! A może masz przy sobie tylko smartfona?! Może nigdy nie byłeś w egzotycznych plenerach?! Dzięki prostym poradom, które znalazły się w tej książce dziś i Ty możesz być artystą.

Piękne fotografie, przenoszące w niecodzienną rzeczywistość, niebanalne opisy, bezcenne sugestie, duża dawka wartościowej, merytorycznej wiedzy i specyficzne dla autora poczucie humoru. To doskonały podręcznik zarówno dla tych, którzy chcą rozwijać swoje fotograficzne umiejętności i szukają inspiracji, jak i dla tych, którzy są entuzjastami doskonałej fotografii.

Od wydawcy:

Gdy kończyłem moją pierwszą książkę, byłem przed kolejnym fotograficznym wyzwaniem, dziesiątym Dakarem w moim życiu. Dziś do tej statystyki doszły cztery kolejne i dziesiątki innych fotograficznych zmagań, w których miałem szansę uczestniczyć przez tych kilka lat. Popełniłem także kolejne dwie książki, przygotowałem kilka wystaw, wiele publikacji, kolekcję gier edukacyjnych dla dzieci, a przede wszystkim powiększyłem swoje portfolio o miliony nowych zdjęć i tyleż samo ważnych lekcji i spostrzeżeń, którymi ponownie chciałbym się z Wami podzielić.

Trzymacie w rękach “Podróżnik fotograficzny” – poradnik i album w jednym. Nowe porady, nowe zdjęcia, zaskakujące inspiracje, słowem wszystko to, co spotkałem w swojej fotograficznej podróży od momentu wydania pierwszej książki. Mam nadzieję, że i tym razem moje doświadczenia okażą się dla Was pomocne i zachęcą do wyjścia z domu z aparatem fotograficznym w dłoni. Jak zwykłem mawiać: „nie bójcie się położyć w trawie o świcie, by utrwalić najcenniejsze dla Was emocje”. Będzie mi bardzo miło raz jeszcze służyć Wam wsparciem.   źródło opisu: http://www.atenakg.pl/ źródło okładki: http://www.atenakg.pl/

Wydawnictwo:
Edipresse Książki
data wydania:
13 kwietnia 2016

ISBN:
9788379452385

liczba stron:
256

słowa kluczowe:
Podróże , fotografia

kategoria:
Literatura podróżnicza

język:
polski