w

Jacek Komuda – Niech żyje Polska. Hura! Tom 1

Podróżować można na wiele sposobów, ale najbardziej fascynujące są podróże w czasie, a tych niniejsza antologia oferuje tyle, ilu autorów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, jeden zachwyci się afrykańską impresją o przemijaniu i miłości, ktoś inny z radością przeczyta o banku, który świadczy usługi przedłużające życie, lub zachwyci się wirtualnymi organizmami… Realna jest także zemsta z zaświatów ducha ateisty, który utknął między wymiarami. Nie zabraknie podróży do świata, w którym potwory czają się w dusznych lochach, a piękna elfka jest katem.
Antologia „Niech Niech żyje Polska. Hura! Tom 2 ebook pdf mobi epub" style="text-decoration: underline">żyje Polska. Hura!” ma do zaoferowania jeszcze inne podróże, dlatego warto czym prędzej wykupić bilet i zastosować się do następującej instrukcji: zaleca się czytanie opowiadań po zmroku, wtedy oniryczna zasłona spowijająca świat nabiera dodatkowych wymiarów, a przemieszczanie się między wymiarami jest bardziej ekscytujące.

Antologia stanowi ukoronowanie 25-lecia istnienia nieformalnej grupy literackiej Klub Tfurcuf. Wszystkie teksty łączy tematyka, miejsce akcji – fabuła rozgrywa się w Polsce i wszystkie powstały specjalnie na potrzeby niniejszej antologii.

Spis treści:
Jarosław Grzędowicz – Polska szkoła magii (Wstęp)
Jarosław Grzędowicz – Farewell Blues
Marcin Baryłka – Projekt Marszałek
Michał Studniarek – Czas nie czeka na nikogo
Feliks W. Kres – Zabity
Jacek Drewnowski – Brulion
Iwona Żółtowska – Serengeti
Jacek Komuda – Wilczyca
Mirosława Sędzikowska – Sprawa rodzinna
Jan Atmański – Czas życia
Tomasz Kołodziejczak – Piękna i graf  

Wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
grudzień 2006 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-60505-20-5

liczba stron:
424

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski