Jacek Pałkiewicz – No limits- bez ograniczeń

Książką „No Limits. Bez ograniczeń” Wydawnictwo Bellona rozpoczyna nową serię, z której Czytelnik dowie się o fascynujących przygodach w egzotycznych zakątkach świata, a także o sposobach przeżycia na pustyni, w dżungli, na morzu, pozna metody radzenia sobie w sytuacjach na pozór bez wyjścia i zasady postępowania w warunkach zagrożenia zdrowia lub życia.
„Od dawna nie było w Polsce globtrotera równego Pałkiewiczowi, którego chlebem powszednim są niedostępne tereny, niegościnny klimat i plemiona tubylcze nietknięte cywilizacją. Podróżuje w stylu odkrywców z ubiegłych stuleci, w pirodze, piechotą, na grzbietach wielbłądów, jaków bądź słoni”.
Wydawnictwo Bellona
, Jacek Falkiewicz to facet, który żyje tak, jak można sobie tylko wymarzyć. Szczerze mu zazdroszczę. Każdej z opowiedzianych przez Jacka historii słucha się z zapartym tchem, choćby z jednego tylko powodu… wszystkie zdarzyły się naprawdę”.
Bogusław Linda
„Dokonał wyczynów, o jakich marzy wielu ludzi, ale tylko nieliczni odważają się na ich realizację”.
Claudio Sabelli („Sette”, Mediolan)
„Emocjonujące opowieści o silnych, męskich przygodach, jakich często nie przeżył nikt przed nim”.
Ursula Andress
, Ja mogę mówić o swoich wyczynach piłkarskich, Reinhold Messner o zdobyciu Himalajów. Ale co to wszystko znaczy wobec dokonań Jacka Falkiewicza, który okazał odwagę i męstwo tam, gdzie inni nawet nie odważyliby się stąpnąć”.
Zbigniew Boniek
„Znam Jacka Pałkiewicza od wielu lat i śledzę uważnie jego pasję poznawania świata. To ostatni Mohikanin – nie dlatego, że nie ma już takich śmiałków, ale dlatego, że ten fascynujący świat znika z powierzchni naszej ziemi. Jestem pełna uznania”.
Beata Tyszkiewicz  

Wydawnictwo:
Bellona
data wydania:
1996 (data przybliżona)

ISBN:
83-11-08584-6

liczba stron:
188

słowa kluczowe:
turystyka , Jacek Palkiewicz , obieżyświat , podróże

kategoria:
Literatura podróżnicza

język:
polski