w

Jack Campbell – Odważny

Space opera naszpikowana epickimi bitwami gwiezdnych flot

Co tu dużo gadać, ta część jest tak samo dobra jak dwie poprzednie. I znów mamy wiele akcji, kosmiczne bitwy, wiele honoru i poświęcenia, a wszystko polane odrobiną tajemnicy i romansu. Całość przedstawia się sycąco i jednocześnie lekkostrawnie, na co ma wpływ przejrzysta budowa fabuły i prosty język. Mówiąc krótko i na temat: książka genialna, koniecznie kupcie, w mojej prywatnej skali 5+/6.
Sylwester „Sfinks” Fuks, rpg.sztab.com

Mimo że powieść jednoznacznie zalicza się do nurtu science-fiction, to głównego bohatera trapi cały szereg dobrze znanych każdemu z nas problemów: odpowiedzialne stanowisko, a co za tym idzie potrzeba podejmowania odpowiedzialnych decyzji, niesubordynacja podwładnych, problemy natury uczuciowej czy w końcu prozaiczna złośliwość przedmiotów martwych. (…)
Wszystkie wyżej wymienione czynniki sprawiają, że nie dość, iż powieść utrzymała wysoki poziom dotychczasowej serii, to nawet nieco go podwyższyła.
Przemysław „Jok” Grzesiak, Bestiariusz   źródło opisu: http://s1.fabrykaslow.com.pl źródło okładki: http://s1.fabrykaslow.com.pl

Wydawnictwo:
Fabryka Słów
tytuł oryginału:
Courageous

data wydania:
7 maja 2012

ISBN:
9788375747331

liczba stron:
480

słowa kluczowe:
zaginiona-flota-nieulekly/" title="Jack Campbell – Zaginiona flota. Nieulękły ebook pdf mobi epub" style="text-decoration: underline">zaginiona flota

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski