Biznes i finanse

Jake Knapp – Pięciodniowy sprint. Rozwiązywanie trudnych problemów i testowanie pomysłów

Dobre pomysły nie przychodzą same. Co więcej, droga między dobrym pomysłem a sukcesem koncepcji bywa usiana niepewnością i trudnymi chwilami. Mnożą się wątpliwości. Nie wiadomo, jak zacząć i na czym należy się skupić przede wszystkim. Czy lepiej zaangażować pojedynczą osobę, czy zespół? Jak rozpoznać odpowiednie rozwiązanie? Jak zyskać pewność, że właśnie ten pomysł odniesie sukces w prawdziwym życiu? I jak dowiedzieć się o tym wszystkim szybko — bez nieskutecznych burz mózgów i niekończących się dyskusji? Innymi słowy, jak podejmować dobre decyzje biznesowe?

Dzięki tej książce dowiesz się, czym są i jak przeprowadzać sprinty, aby znaleźć rozwiązania trudnych problemów. Nauczysz się dobierać idealny zespół i zyskasz wiedzę, jak najlepiej wykorzystywać potencjał poszczególnych jego członków, a także jak w praktyczny sposób organizować przebieg sprintu. Zapoznasz się z różnymi metodologiami sprintu. Jeśli masz przed sobą duże szanse, problem czy pomysł, w tej książce znajdziesz mnóstwo pomocnych wskazówek. Każda z przedstawionych metod została wypróbowana, ulepszona i przetestowana przez społeczność sprinterów. Dzięki tej książce świetnie przygotujesz swój pierwszy sprint i znajdziesz rozwiązanie… w pięć dni!

Dowiedz się, jak:
dobrać zespół, miejsce i czas,
ustalić cel i formułować właściwe pytania,
tworzyć mapy i korzystać z wiedzy ekspertów,
wybierać najlepsze rozwiązanie,
utworzyć prototyp i przetestować go,
korzystać z list kontrolnych sprintu.
Pięć dni wystarczy, by rozwiązać problem i znaleźć drogę do sukcesu!   źródło opisu: http://helion.pl/ źródło okładki: http://helion.pl/

Wydawnictwo:
Helion
tytuł oryginału:
Sprint: How to Solve Big Problems and Test New Ideas in Just Five Days

data wydania:
23 stycznia 2017

ISBN:
9788328329980

liczba stron:
272

słowa kluczowe:
IT , start-up , zarządzanie projektami

kategoria:
biznes, finanse

język:
polski

Wpis wyświetlony 1410 razy od 04.01.2017. Użytkownicy najczęściej szukali pliku epub i mobi.

Dodaj komentarz