James van Praagh – Duchy pośród nas: odkrywając prawdę o tamtym świecie

Dlaczego opowieści o duchach są obecne w każdej kulturze? W jaki sposób ludzie, którzy nie wiedzieli nawet o swoim istnieniu w dawnych czasach przekazywali sobie identyczne ustne opowieści? Opowieści o tych, którzy powinni być martwi a wciąż pozostają wśród żywych.

Co cię czeka po przejściu na drugą stronę? Co spotkało Twoich bliskich, którzy już odeszli? Są w Niebie czy może właśnie przez Twoje ramię czytają słowa, które widzisz na ekranie? Co możesz dla nich zrobić i co oni mogą zrobić dla Ciebie? Czy duchów powinieneś się obawiać, czy raczej mieć nadzieję na ich spotkanie?

Odpowiedzi udzieli Ci jedno z najpotężniejszych żyjących mediów. James Van Praagh wyjawi Ci sekrety duchów i ich wpływu na życie Twoje i Twoich najbliższych. Niejednokrotnie to, co nazywamy opętaniem może mieć bowiem podłoże w świecie umarłych.

Sprawdź, czy powinieneś się obawiać spotkania z duchami i odkryj sekret życia po życiu. Przekonaj się, że filmowy hit „Szósty zmysł” to nie jest tylko fikcja…   źródło opisu: http://www.talizman.pl/duchy-porod-nas-p-5793.html źródło okładki: http://www.talizman.pl/duchy-porod-nas-p-5793.html

Wydawnictwo:
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
tytuł oryginału:
Ghosts Among Us: Uncovering the Truth About the Other Side

data wydania:
2010 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-7377-385-1

liczba stron:
246

słowa kluczowe:
duchy , paranormalne

kategoria:
ezoteryka, senniki, horoskopy

język:
polski