Jarosław Wasilewski – Eksperymentuj z dzieckiem

Chcesz wzbudzić w dziecku ciekawość świata i pasję do nauki? Przekazać mu praktyczną wiedzę, jednocześnie świetnie się razem bawiąc? “Eksperymentuj z dzieckiem” to 30 kart z niesamowitymi doświadczeniami dla dzieci. Odkryjcie na nowo otaczający was świat i rozpocznijcie naukową przygodę!

Fascynujące eksperymenty przedstawi wam Jarosław Wasilewski, założyciel Funiversity – interaktywnych warsztatów, podczas których dzieci zamieniają się w naukowców i odkrywców.

“Eksperymentuj z dzieckiem” to:

wspólny czas: baw i ucz się razem z twoim dzieckiem, to wspaniała okazja na spędzenie czasu w rodzinnym gronie,
inspiracja do nauki: wzbudź w dziecku ciekawość, pasję do nauki i pomóż mu odkryć i zrozumieć fascynujący świat,
zacznijcie od zaraz: rozpocznijcie eksperymentowanie już dzisiaj, wykorzystując przedmioty codziennego użytku,
rozwój intelektualny: przekaż dziecku praktyczną wiedzę z fizyki, chemii i przyrody, jednocześnie rozwijając jego otwartość, kreatywność i niezależne myślenie.
“Eksperymentuj z dzieckiem”, obok “Gotuj z dzieckiem” i “Czaruj z dzieckiem”, stanowi wyjątkową serię trzech książek wydawnictwa Sierra Madre dla dzieci w wieku 4-9 lat. Pięknie ilustrowane karty, proste teksty i rysunki dopasowane do stopnia rozwoju dziecka sprawią, że twoja pociecha będzie chciała wracać do tych książek codziennie.   źródło opisu: http://sierramadre.pl/sklep/sklep/twoje-dziecko-do…(?) źródło okładki: http://sierramadre.pl/sklep/sklep/twoje-dziecko-do…»

Wydawnictwo:
Sierra Madre
data wydania:
27 kwietnia 2016

ISBN:
9788393690428

liczba stron:
60

kategoria:
pozostałe

język:
polski