Literatura współczesna

Jennifer Criswell – Na szczęście jesteś w Toskanii

Rozśmieszająca do łez opowieść o tym, jak naprawdę wygląda życie we Włoszech!

Wiele kobiet marzy o Toskanii. Większość jednak wynajmuje wille i spędza dni, wędrując po okolicy i zwiedzając miasteczka na wzgórzach. Popijają wino i rozkoszują się jedzeniem. Po tygodniu wracają do domu z winem, oliwą i z opowieściami o namiętnym romansie z Włochem.

Jednak tydzień w Toskanii to dla Jennifer stanowczo za mało. Dla pięknego i urokliwego Montepulciano postanawia rzucić wszystko, łącznie z dobrą posadą prawniczki! W miasteczku, które zmieściłoby się na dłoni Nowego Jorku, znalazła swój nowy dom. Z utęsknieniem wyczekiwała leniwych poranków na słonecznym balkonie, popijania espresso w towarzystwie włoskich przyjaciół i wieczorów z przystojnym Włochem.

Nieprzewidywalna włoska natura nie pozwoliła jej zaznać spokoju! Italiana in prova, Włoszka w okresie próbnym, musiała przejść prawdziwą inicjację, zanim została przyjęta do zamkniętego grona mieszkańców – plotki, zdrady i intrygi to chleb powszedni mieszańców Montepulciano, a spokój jest tutaj jedynie pozorny.

Jak poradzi sobie spokojna prawniczka w świecie szalonych Włochów?   źródło opisu: http://www.taniaksiazka.pl źródło okładki: http://www.taniaksiazka.pl

Wydawnictwo:
Pascal
data wydania:
16 lipca 2014

ISBN:
9788376423524

liczba stron:
336

słowa kluczowe:
Włosi , Toskania

kategoria:
literatura współczesna

język:
polski

Wpis wyświetlony 8187 razy od 04.01.2017. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i epub.

Dodaj komentarz