Ebooki

Joe Harris – Z Archiwum X: Żywiciele

Po latach spędzonych z dala od politycznych intryg i nadnaturalnych zbrodni Mulder i Scully ponownie trafiają do zakurzonej piwnicy budynku FBI, gdzie mieści się Archiwum X.

Seria tajemniczych zaginięć na słonecznej wyspie Martha’s Vineyard powoduje, że agenci sięgają do akt starej, dawno już zapomnianej sprawy, której korzenie sięgają tragedii w Czarnobylu…

Druga odsłona dziesiątego sezonu Z Archiwum X to cztery historie, w których scenarzysta Joe Harris, pracujący pod okiem Chrisa Cartera, twórcy kultowego serialu, powraca do uwielbianej przez telewidzów formuły monster-of-the-week, śniąc niepokojące koszmary na jawie.

Mulder stanie oko w oko ze śmiercią, Scully wpadnie na trop tajemniczej istoty żerującej na ludzkiej rozpaczy, a czytelnik (być może!) pozna tajemniczy sekret Palacza, kryjący się za jego domniemaną śmiercią.

Prawda jest bliżej, niż myślisz.   źródło opisu: http://www.wsqn.pl/ksiazki/z-archiwum-x-zywiciele/ źródło okładki: http://www.wsqn.pl/ksiazki/z-archiwum-x-zywiciele/

Wydawnictwo:
Sine Qua Non
tytuł oryginału:
The X-Files. Season 10. Vol. 2

data wydania:
20 maja 2015

ISBN:
9788379244201

liczba stron:
128

słowa kluczowe:
X-Files , Fox Mulder , Dana Scully

kategoria:
komiksy

język:
polski

Wpis wyświetlony 3875 razy od 11.08.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku pdf i MOBI.

Dodaj komentarz