Jonathan Gray – Zaginiony świat gigantów

Cokolwiek nie myśleć o opowieściach o Gigantach musimy przyznać, że skoro mogły żyć gigantyczne zwierzęta, skrzypy i paprocie to nie ma powodu, aby nie wierzyć w istnienie Gigantów tym bardziej, że autor w swojej książce pt. „Zaginiony Świat Gigantów” – The Lost World of Giants przytacza mnóstwo przykładów odkrytych skamielin potwierdzających ich egzystencje w owych czasach. Także ich obecność w mitologii na wszystkich kontynentach nie może być przypadkowa, a rysunki upamiętniające starożytne czasy być może mają zmusić nas do wyciągania samodzielnych wniosków. Praktycznie rzecz biorąc na wszystkich kontynentach znajdowane są narzędzia o wręcz nienaturalnych rozmiarach. Z pewnością nie mogli się nimi posługiwać ludzie naszej postury. Niedawno temu w Turcji, moja żona Josephine odkryła fragment grotu włóczni, której właściciel z pewnością musiał mierzyć blisko 3,5 metra wysokości. Na Morawach odnaleziono narzędzia o długości ponad 3 metrów. Każde z nich ważyło nawet do 200 kilogramów. Nie były to symboliczne obiekty, lecz narzędzia, którymi się posługiwano. W pobliżu Bathurst, NSW w Australii, odkryto wiele ogromnych kamiennych maczug, moździerzy, toporów, krzesiw, noży, siekierek, itd..Wszystko to znaleziono w starym zakolu miejscowej rzeki, z którego zaczęto wybierać żwir. Przedmioty te ważyły od 4 do 12 kilogramów każdy. Tutaj także, mogli się nimi posługiwać ludzie o nadnaturalnych rozmiarach! Przypuszczalny wzrost tych ludzi musiał leżeć pomiędzy trzema do czterech metrów a być może nawet więcej. Tak, więc ich waga ciała leżała na dolnej granicy 250 do 300 kilogramów.

Jonathan Gray to wielki badacz i znawca starożytności. W ciągu ponad 37 lat odbył 28 wypraw w przenikliwe głównie nieodkryte tereny, w tym część górnej Amazonki w celu gromadzenia danych na temat starożytnych tajemnic. W trakcie tych poszukiwań odkrył zaskakujące dowody i artefakty w różnych rejonach świata. Jego odkrycia ukazują zadziwiające odkrycia starożytnej cywilizacji na całym świecie. Jego książki zawierają wiedzę jaką zgłębił podczas wypraw pełnych zaskakujących odkryć i zbadanych wykopalisk. Oto kilka z nich, które zostały wydane bądź niebawem ukażą się na rynku wydawniczym:

„64 nieodkryte sekrety starożytności – 64 Secrets Still Ahead of Us” jest doskonałym zbiorem dowodów na temat świata starożytnego jakiego nie znamy. Książka zawiera ”blisko 1000 niewytłumaczonych dotychczas misteriów, jakimi są niezwykłe osiągnięcia nauki i technologii starożytnych!”
„Sekrety umarlaków – Dead Men’s Secrets”, w której opisał wiele ciekawostek z czasów starożytnych, których odkrycia zainspirowały go do jej powstania. W dwóch obszernych rozdziałach przedstawił w jaki sposób zginął oryginalny super świat, jak globalna cywilizacja została unicestwiona w kosmicznej katastrofie oraz ślady jakie starożytni pozostawili po sobie.
„Bogactwa Bogactwa króla Salomona ebook pdf mobi epub" style="text-decoration: underline">króla Salomona – Solomon’s Fleet Mystery” to książka w postaci cyfrowej, która pozwoli wam dowiedzieć się więcej na temat starożytnego, biblijnego władcy i jego czasach a to dzięki Biblii i najnowszym badaniom i porównaniom jakich dokonał sam jej autor.
„Co się stało z wieżą Babel? – What happened to the Tower of Babel?”, w której autor poświęca wiele uwagi całej historii biblijnej począwszy od wielkiego potopu. We wschodniej Turcji, w pobliżu góry Ararat znajduje się bardzo ciekawa, ogromna skamielina przypominająca kształtem statek.
„Ludzie w kłopotliwych miejscach – Men in Embarrassing Places” – autor za wszelką cenę dąży do prawdy ponieważ żyjemy w cywilizowanym i bardzo postępującym kraju a mimo to próbuję się nas karmić jakimiś wyssanymi z palców teoriami, które już dawno straciły swoją wiarygodność, zresztą zebrane fakty i dane mówią same za siebie.   źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/zaginiony-swiat-gigantow_p220 źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/zaginiony-swiat-gigantow_p220

Wydawnictwo:
Psychoskok
tytuł oryginału:
The Lost World of Giants

data wydania:
23 marca 2013

ISBN:
9788379000517

liczba stron:
110

kategoria:
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)

język:
polski