Biznes i finanse

Joseph A. Maciariello – Rok coachingu z Peterem Druckerem

Koncepcje zarządzania, innowacyjności, przywództwa, efektywności i przystosowywania się do zmian Petera Druckera stanowią fundament współczesnej wiedzy biznesowej.

Był on także mentorem wielu ważnych postaci w świecie biznesu, władz państwowych oraz organizacji pozarządowych i bardzo to sobie cenił.

Dzięki książce Rok coachingu z Peterem Druckerem będziesz mógł doświadczyć jego mądrości, gdy wieloletni współpracownik Druckera, Joseph A. Maciariello, będzie cię prowadził z tygodnia w tydzień, od lekcji do lekcji, prezentując niepublikowane dotąd materiały oraz wypisy z klasycznych dzieł Mistrza, zawierające cenne spostrzeżenia na temat przywództwa, osobistej efektywności i strategii opartej na misji.

Książka zawiera też przykłady z praktyki osób i organizacji, którym Drucker pomagał w osiągnięciu sukcesu, zaczynając od byłego dyrektora generalnego firmy General Electric Jacka Welcha, kończąc na Ricku Warrenie, założycielu kościoła Saddleback w kalifornijskim mieście Lake Forest. Rok z Peterem Druckerem to 366 klejnotów mądrości wyselekcjonowanych z najlepszych tekstów o zarządzaniu z ostatnich kilkudziesięciu lat.

To kompletny 52-tygodniowy kurs przedstawiający istotę programu mentorskiego Druckera, pełny cennych spostrzeżeń, ambitnych celów i prowokacyjnych pytań.   źródło opisu: http://www.mtbiznes.pl/b2024-rok-coachingu-z-peterem-druckerem.htm źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b2024-rok-coachingu-z-peterem-druckerem.htm

Wydawnictwo:
MT Biznes
data wydania:
6 listopada 2016

ISBN:
9788377469552

liczba stron:
408

kategoria:
biznes, finanse

język:
polski

Wpis wyświetlony 4731 razy od 04.01.2017. Użytkownicy najczęściej szukali pliku pdf i MOBI.

Dodaj komentarz