thriller/sensacja/kryminał

Joseph Finder – Pogrzebane tajemnice

Niedługo po powrocie do Bostonu i założeniu agencji detektywistycznej Nick Heller otrzymuje pilne zlecenie.
Ktoś uprowadził Alexandrę Marcus – nastoletnią córkę rekina finansjery Marshalla Marcusa. Jednak nie jest to zwyczajne porwanie i nikt nie wie, czego dokładnie żądają porywacze. Dziewczyna została uprowadzona przez zawodowców i pogrzebana żywcem w trumnie ukrytej pod ziemią. Kamera wideo transmituje na żywo w internecie jej rozpaczliwe błagania. Alexa ma ograniczone zapasy jedzenia i wody, więc jej czas szybko się kończy.
Nick, bliski przyjaciel rodziny, jest zdeterminowany bardziej niż kiedykolwiek, żeby schwytać sprawców. Kiedy jednak Marshall zostaje aresztowany za oszustwo, Nick odkrywa jego potężnych wrogów i spisek, który sięga najwyższych szczebli władzy. Stając w obliczu przeciwników chronionych przez bogactwo i wpływy, musi toczyć niebezpieczną grę, jeśli chce wywabić z ukrycia ludzi odpowiedzialnych za porwanie, zanim Alexa zostanie pogrzebana na zawsze…

Pierwsza powieść o przygodach Nicka Hellera, „Zniknięcie”, spotkała się z ogólnoświatowym uznaniem. Teraz Nick Heller powraca w nowym efektownym thrillerze.   źródło opisu: http://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazka,1393,22…(?) źródło okładki: http://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazka,1393,22…»

Wydawnictwo:
Albatros
tytuł oryginału:
Buried Secrets

data wydania:
15 maja 2015

ISBN:
9788378855897

liczba stron:
448

słowa kluczowe:
detektyw zlecenie porwanie

kategoria:
thriller/sensacja/kryminał

język:
polski

Dodaj komentarz