Inne

Lili St. Crow – Czas odwetu

Wielki finał bestsellerowej serii Lili St. Crow – Inne anioły ebook pdf mobi epub" style="text-decoration: underline">Inne anioły wydanej w 16 krajach

Przed dziewczyną inną niż wszystkie – niebezpieczną, wrażliwą, samotną i zakochaną – ostatnia walka,
ostatni wybór, ostatnia ofiara

Nikt się nie spodziewał, że Dru wytrwa tak długo – morderczy trening i nieustanne zagrożenie. Ani Graves. Ani Christophe. Ani sama Dru.
Walczyła z mordercami rodem nie z tego świata. Pokonała potwory ze swoich najgorszych koszmarów. A teraz kiedy jest wyszkolona i śmiertelnie niebezpieczna, nie potrzebuje nawet broni. Ale Prawdziwy Świat pozostał jaki był – przerażający. A najgorsze ma dopiero nadejść…

Desperacka ucieczka może nie ocalić Dru, nawet jeśli jest z nią jej ukochany. Bo teraz zdrada przyjdzie ze strony kogoś, komu ufała najbardziej. Bo teraz przeżyć oznacza zapłacić niewyobrażalną cenę. Czy czyjekolwiek życie – włącznie z jej własnym – jest warte takiego poświęcenia?

Lili St. Crow powieścią Inne anioły dołączyła w 2009 roku do czołówki autorek romantycznych opowieści o dziewczynach wkraczających w dorosłość. Jej wypełniona grozą i akcją powieść rozpoczęła bestsellerową serię z list „New York Timesa”. Prawa do jej publikacji kupili wydawcy w 16 krajach.   źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1339/inne-a…(?)

Wydawnictwo:
Amber
data wydania:
11 września 2012

ISBN:
9788324143900

liczba stron:
272

słowa kluczowe:
anioły wampiry wilkołaki seria

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski

Wpis wyświetlony 3083 razy od 21.06.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku pdf i MOBI.

Dodaj komentarz