Lynne McTaggart – Eksperyment intencjonalny. Waga Twoich myśli

Lynne McTaggart, bestsellerowa autorka znana na całym świecie, poświęciła wiele lat na połączenie ze sobą badań prowadzonych w największych ośrodkach naukowych i akademickich współczesnej cywilizacji. Efektem jej wysiłku jest nie tylko zbiór tez, które przewróciły naszą wiedzę o wszechświecie do góry nogami, ale również recepta na zmianę świata przez każdego z jego mieszkańców. Dzięki tej książce również Ty możesz skorzystać z wiedzy, która zelektryzowała środowisko naukowe i wziąć udział w przełomowym eksperymencie o globalnym zasięgu.

Okazało się, że cały wszechświat powiązany jest ogromną ilością pól energetycznych. Każda myśl generuje własną namacalną energię, której możesz użyć, by ulepszyć swoje życie, a gdy sprzęgniesz jej siłę z energią podobnie myślących osób, możecie wspólnie zmienić świat. Autorka zabiera Cię w pasjonującą podróż ku najdalszym zakątkom świadomości. Nie tylko opowiada o ekscytującym rozwoju nauki korzystania z ludzkiej intencji, ale i opisuje barwne postacie naukowców oraz pionierów tej sztuki. Jednocześnie oferuje praktyczny program, dzięki któremu możesz nawiązać kontakt z własnymi myślami oraz podnieść poziom aktywności własnej intencji, a także zacząć dokonywać prawdziwych przełomów w swojej codzienności.

Użyj myśli – zmień życie i świat!   źródło opisu: http://www.talizman.pl/eksperyment-intencjonalny-w…(?) źródło okładki: http://www.talizman.pl/eksperyment-intencjonalny-w…»

Wydawnictwo:
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
tytuł oryginału:
The Intention Experiment: Using Your Thoughts to Change Your Life and the World

data wydania:
19 września 2012

ISBN:
9788373775497

liczba stron:
336

kategoria:
popularnonaukowa

język:
polski