Ebooki

Marcin Brykczyński – Opowiem ci, mamo, co robią żaby

Po budzących zachwyt dzieci i ich rodziców książkach „Opowiem ci, mamo, co robią mrówki” oraz „Opowiem ci, mamo, co robią pająki” przygotowaliśmy kolejny tom tej wyjątkowej serii.

Znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (i starszych). Sztywne kartki (dzięki którym książka przetrwa wielokrotne przeglądanie), poręczny format, a przede wszystkim niezwykłe ilustracje Katarzyny Bajerowicz, którym towarzyszą rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego – to prawdziwe dzieło sztuki!

Twoje dziecko z wypiekami na twarzy będzie oglądać ilustracje pełne licznych detali, a na deser rozwiąże ciekawe zagadki. Przy okazji pogłębi swoją wiedzę przyrodniczą, nie tylko na temat różnych gatunków żab.

To książka nie tylko do czytania, ale głównie do oglądania, zgadywania i opowiadania. Ćwiczy spostrzegawczość dziecka, umiejętność opowiadania, pobudza zainteresowanie światem, ale przede wszystkim jest fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu.   źródło opisu: http://merlin.pl/Opowiem-ci-mamo-co-robia-zaby_Kat…(?) źródło okładki: http://merlin.pl/Opowiem-ci-mamo-co-robia-zaby_Kat…»

Wydawnictwo:
Nasza Księgarnia
data wydania:
15 listopada 2014

ISBN:
9788310127167

liczba stron:
28

kategoria:
Literatura dziecięca

język:
polski

Wpis wyświetlony 8793 razy od 24.12.2016. Użytkownicy najczęściej szukali pliku epub i mobi.

Dodaj komentarz