Mateusz Grzesiak – Wyjątkowy nauczyciel. Szkolenia XXII wieku

Czerpiąc z własnego, wieloletniego doświadczenia i dziesiątek tysięcy uczniów, Mateusz Grzesiak napisał książkę, która zmieni Twoje podejście do nauczania, coachingu, terapii oraz uczenia się. Poznasz zasady skutecznej komunikacji – od metodologii robienia profesjonalnych prezentacji, poprzez demonstracje oparte na najnowszych osiągnięciach nauki lingwistycznej, aż do dojrzałego podejścia, które daje wiedzę i umiejętności budowania prawdziwego kontaktu.
Odkryj w sobie naturalnego przywódcę, stań się skuteczniejszym nauczycielem, szczerze pokornym wzorem do naśladowania. Takich ludzie nazywają Mistrzami – bo na swojej ścieżce życia zostawili ślady dla tych, którzy dopiero tę wędrówkę rozpoczynają. Przekroczysz najśmielsze oczekiwania – zarówno ich, jak i swoje własne.
Do książki dołączona jest płyta DVD zawierająca fragmenty szkoleń prowadzonych przez autora.   źródło opisu: http://www.sklep.gildia.pl/literatura/113190-mateu…(?) źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/literatura/113190-mateu…»

Wydawnictwo:
G+J
data wydania:
październik 2009 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-61299-81-3

liczba stron:
355

słowa kluczowe:
Nauczanie , edukacja , trenerstwo

kategoria:
popularnonaukowa

język:
polski