Melody Grace – Unafraid

„Kiedy pierwszy raz ją ujrzałem, wiedziałem, że ta dziewczyna jest dziksza niż ogier, którego kiedykolwiek będę trenował. Była uparta, zraniona, namiętna i wolna. Musiałem ją mieć…”

Brittany Ray nie dba o swoją złą reputację. Dorastając w sennym miasteczku na plaży, z matką narkomanką i ojcem zbiegiem, Brit nauczyła się na własnej skórze, że ludzie, których kochasz, tylko cię zawodzą. Nie ma nadziei na miłość i szczęście. Niektóre marzenia, nie są dla dziewczyn takich jak ona.

Hunter Covington jest takim marzeniem.

Wspaniały, uroczy Hunter jest cholernie bliski doskonałości – i to go zabija. Syn królewskiego Charlestone, był uwięziony w złotej klatce od dnia, w którym się urodził. Teraz jest wolny. Rzucił szkołę prawniczą, by odnowić dziadkowi stare ranczo, starając się uspokoić demony w swojej duszy. Ale Beachwood Bay jest pełne starych duchów, tak jak tajemniczej dziewczyny, która spędziła z nim niezapomnianą noc – a potem wymknęła się przed świtem.

Wszystko wokół ostrzega go o niebezpieczeństwie, ale Huntera to nie obchodzi. Nigdy nie czuł się tak głęboko połączony.

Brit stara się jak może, by oprzeć się pragnieniu – lub znalezieniu bezpieczeństwa w ramionach Huntera.

Lekkomyślna pasja. Niezaprzeczalna więź. Zranieni przez przeszłość, Brit i Hunter walczą, by wyleczyć stare rany. Ale czy mroczne tajemnice zniszczą ich związek? Kiedy miłość jest największym ryzykiem ze wszystkich, znajdą odwagę, aby stawić czoła przyszłości bez lęku?   źródło opisu: http://chomikuj.pl/ti_kras/T*c5*82umaczenia/T*c5*8…(?) źródło okładki: http://www.barnesandnoble.com/w/unafraid-melody-gr…»

Wydawnictwo:
Barnes & Noble
data wydania:
25 sierpnia 2013

ISBN:
2940148638315

kategoria:
Literatura obyczajowa i romans

język:
angielski