Ebooki

Michael E. Haskew – Czołgi. Przekroje. Przewodnik encyklopedyczny.

Szczegółowy opis 50 najważniejszych czołgów i bojowych wozów opancerzonych od roku 1918 do dziś.
Każdy pojazd pokazany jest w opisanym szczegółowo przekroju, na kolorowej ilustracji lub fotografii.
Książka zawiera szczegółowe dane techniczne i historię pojazdów, dzięki czemu stanowi doskonałe kompendium dla entuzjastów militariów i modelarzy.

Książka Czołgi przekroje, zawierająca szczegółowe opisy najlepszych czołgów i bojowych wozów opancerzonych, jest ilustrowanym przewodnikiem encyklopedycznym poświęconym technice broni pancernej od czasów I wojny światowej.
W książce znajdują się kolorowe ilustracje i fotografie pięćdziesięciu najważniejszych maszyn, służących w siłach zbrojnych całego świata. Przewodnik ułożony jest chronologicznie, a każdy pojazd zilustrowano kolorowym, szczegółowo opisanym przekrojem. Oprócz tego w książce znalazły się ilustracje profili i fotografie ukazujące pojazdy od zewnątrz i od wewnątrz. Każdy opis zawiera szczegółową historię projektu i rozwoju pojazdu oraz jego wariantów.

Pełna kolorowych ilustracji i danych książka jest doskonałym przewodnikiem dla modelarzy, historyków militariów oraz entuzjastów broni pancernej.   źródło opisu: http://vesper.pl/index.php?page=shop.product_detai…(?) źródło okładki: http://merlin.pl/Czolgi-przekroje-Przewodnik-encyk…»

Wydawnictwo:
Vesper
tytuł oryginału:
Inside Out: Tanks

data wydania:
maj 2011 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-7731-038-0

liczba stron:
320

słowa kluczowe:
czołgi , wozy bojowe

kategoria:
militaria, wojskowość

język:
polski

Wpis wyświetlony 3930 razy od 11.08.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i DOC.

Dodaj komentarz