Inne

Michael Scott – Mag

Kalifornia:
Gdy Księga Maga Abrahama znajdzie się w rękach doktora Johna Dee i Mrocznego Klanu, nastąpi koniec ludzkiej cywilizacji. Ten najpotężniejszy z magicznych grymuarów zawiera sekret wiecznego życia. Dee dzielą od tajemnicy zaledwie dwie ostatnie stronice wydarte przez Josha – jeśli uda mu się je zdobyć, niepodzielną władzę nad światem obejmą Mroczni Starsi.

Paryż:
Po ucieczce z Ojai, Nicholas, Josh, Sophie i Scatty znaleźli się w Paryżu, rodzinnym mieście Flamela. Jednak i tutaj czyhają na nich wrogowie – w tym potężny Niccolò Machiavelli pracujący dla doktora Dee – a upływający czas działa na niekorzyść Alchemika i jego żony. Każdego dnia bowiem bez tajemnej mikstury, na którą receptę zawiera Księga, starzeją się o rok.

Nicholas jest już pewien, że Sophie i Josh to bliźnięta z Przepowiedni, dlatego chce, by dziewczyna poznała tajniki magii kolejnego żywiołu.

Ognia.
Jest tylko jeden człowiek na świecie, który może im pomóc – dawny uczeń Flamela, hrabia Saint-Germain, mag, alchemik, a obecnie gwiazdor rocka.

Josh i Sophie Newmanowie są jedyną nadzieją na ocalenie świata – o ile wcześniej nie zwrócą sił przeciw sobie…   źródło opisu: Nasza księgarnia, 2009

Wydawnictwo:
Nasza Księgarnia
tytuł oryginału:
The Magician. The Secrets of the Immortal Nicholas Flamel

data wydania:
6 października 2009

ISBN:
9788310116451

liczba stron:
376

słowa kluczowe:
Michael Scott , Sekrety nieśmiertelnego Nicholasa Flamela , mitologia , folklor , fantastyka , literatura młodzieżowa

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski

Wpis wyświetlony 9834 razy od 21.06.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku epub i mobi.

Dodaj komentarz