Inne

Nancy Werlin – Niemożliwe

Jesteś zbyt ładna! – krzyknęła. – Wolałabym, żebyś była brzydka! Brzydka!I nie oczekiwała od życia zbyt wiele! – Miranda opierała się o ogrodzenie i przez pięć minut krzyczała w stronę Lucy, z okropnym grymasem na twarzy. Machała też rękami, wykonując dziwny gest, jakby chciała ochlapać córkę lub rzucić na nią klątwę. – Oczekuj mniej! Oczekuj mniej!

Lucy odkrywa, że wiele pokoleń temu na kobiety w jej rodzinie rzucono klątwę. Muszą wypełnić trzy niemożliwe do wykonania zadania, aby nie popaść w szaleństwo z chwilą narodzin pierworodnej córki. Jak ma sobie z nimi poradzić, skoro wysiłki jej przodkiń spełzły na niczym? Na szczęście Lucy może liczyć na pomoc opiekuńczych rodziców zastępczych i Zacha, przyjaciela z dzieciństwa, z którym zaczyna ją łączyć coraz więcej. Ale czy miłość i wsparcie najbliższych wystarczą, by pokonać odwieczne zło?

Nastrojowa książka inspirowana staroangielską balladą „Targ w Scarborough” łączy w sobie tajemnicę, opowieść fantasy i romans.   źródło opisu: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2011 źródło okładki: http://www.nk.com.pl

Wydawnictwo:
Nasza Księgarnia
tytuł oryginału:
Impossible

data wydania:
15 czerwca 2011

ISBN:
9788310119261

liczba stron:
360

słowa kluczowe:
niemożliwe , fantastyka , romans

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski

Wpis wyświetlony 5496 razy od 15.02.2024. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i epub.

Dodaj komentarz