Natalia Rose – Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie

Bez względu na to, czy jesteś entuzjastką zdrowego żywienia, nieustannie odchudzającą się grubaską, czy przeciętną zjadaczką chleba, zapewne marzysz o smukłym, promiennym i zdrowym ciele. Możesz to osiągnąć w prosty sposób, wystarczy, że… oczyścisz swoje ciało!

„Zapchanie” komórek i narządów substancjami odpadowymi nagromadzonymi podczas wieloletniego niezdrowego odżywiania, jest przyczyną braku równowagi fizycznej i emocjonalnej. Wpływa także na rozwój niekorzystnych bakterii i drożdżaków, które powodują wzdęcia, wahania nastroju, problemy skórne i nadwagę. Wystarczy pozbyć się złej „materii”z organizmu, a szybko stracisz wagę i skutecznie utrzymasz nową, zredukujesz cellulit, zyskasz jędrne ciało i promienną cerę, polepszysz krążenie i sen, zwiększysz poziom energii, zmniejszysz zmarszczki i wahania nastroju, a cykle menstruacyjne będą łagodniejsze.

Teraz, dzięki oczyszczaniu, możesz schudnąć i uzyskać młodszy wygląd, ciesząc się zdrowymi odpowiednikami ulubionych potraw, przy czym nadal możesz jeść w restauracjach.. Autorka, certyfikowana dietetyczka kliniczna, twórczyni detoksykacji, wprowadzi Cię w jej tajniki.

Gdy wnętrze Twojego ciała zostanie oczyszczone, jego niezwykłe, ukryte piękno, wyłoni się samo!   źródło opisu: http://www.talizman.pl/oczyszczanie-organizmu-dla-kobiet-p-6641.html źródło okładki: http://www.talizman.pl/oczyszczanie-organizmu-dla-kobiet-p-6641.html

Wydawnictwo:
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
tytuł oryginału:
Detox for Women: An All New Approach for a Sleak Body and Radiant Health in 4 Weeks

data wydania:
18 kwietnia 2011

ISBN:
978-83-7377-468-1

liczba stron:
290

słowa kluczowe:
detox , zdrowie

kategoria:
popularnonaukowa

język:
polski