Biznes i finanse

Patrycja Łychmus – Coaching oparty na wiedzy w treningach kierowniczych

Książka ukazuje możliwości wykorzystania metody coachingu do transferu wiedzy podczas treningów kierowniczych. Poza wywodem teoretycznym zawiera wskazówki praktyczne dotyczące coachingu opartego na wiedzy w różnych typach treningów (m.in. relaksacyjnym, interpersonalnym, decyzyjnym, negocjacji, zdrowotnym, asertywności, twórczości oraz antystresowym). Ta część pracy jest rezultatem prowadzonych przez Autorkę badań empirycznych oraz jej doświadczeń praktycznych.
W książce przedstawiono między innymi:

– istotę i model coachingu opartego na wiedzy oraz możliwości jego wykorzystania w treningach kierowniczych,
– metody i techniki treningowe z perspektywy transferu wiedzy,
– warunki skuteczności coachingu opartego na wiedzy,
– procedury i modele coachingu opartego na wiedzy w treningach kierowniczych.

Publikacja kierowana jest do wykładowców szkół wyższych, specjalizujących się w obszarze doskonalenia kadr i ich studentów, słuchaczy studiów podyplomowych na kierunkach zarządzania, coachów, trenerów i szkoleniowców pragnących poszerzyć swój warsztat pracy oraz menedżerów zainteresowanych rozwojem zawodowym zarówno własnym, jak i swoich podwładnych. „Książka jest nowatorska – pierwsza tego typu na polskim rynku publikacji coachingowych. Opiera się na wieloletnich doświadczeniach Autorki w zakresie działalności konsultingowej i treningowej. (…) Na podstawie pozytywnej oceny recenzowanego maszynopisu, rekomenduję pracę Pani dr inż. Patrycji Łychmus do publikacji”.
Prof. zw. dr hab. Kazimierz Perechuda
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu   źródło opisu: http://www.ksiegarnia.beck.pl/hr-hr/id5640,Coachin…(?) źródło okładki: http://www.ksiegarnia.beck.pl/hr-hr/id5640,Coachin…»

Wydawnictwo:
C.H. Beck
data wydania:
2010 (data przybliżona)

ISBN:
9788325515331

liczba stron:
144

kategoria:
biznes, finanse

język:
polski

Wpis wyświetlony 1424 razy od 04.01.2017. Użytkownicy najczęściej szukali pliku epub i mobi.

Dodaj komentarz