biografia/autobiografia/pamiętnik

Patrycja Spotan – Willa Taira – moja przygoda z czarnym terierem

Willa Taira jest jedną z czołowych hodowli czarnych terierów na świecie. W czerwcu 2010 r. Willa Taira obchodziła 15. urodziny. Z okazji tej szczególnej rocznicy Patrycja Spotan – właścicielka hodowli, przygotowała tę właśnie pozycję.

Niezwykle wciągająca i czuła książka „Willa Taira – moja przygoda z czarnym terierem” jest wzruszającą historią o oddaniu się swojej pasji. Momentami przejmująco uczciwa opowieść, nie tylko o jasnych stronach hodowli, ale także o trudnościach i problemach z nią związanych, o radości z ich przezwyciężania. Opowieść, która bawi i wzrusza.

Myślę, że książka ta jest obowiązkową pozycją dla każdego posiadacza czernysza, a z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że zainteresować może wszystkich, niekoniecznie związanych z opisywaną rasą. Napisana przystępnym językiem, prezentująca wiele historii z życia wziętych, pozwala na spędzenie miłych chwil z książką w ręku.

Maja Kowalska
Hodowla sznaucerów olbrzymów czarnych „Rapa Nui”
www.rapanui.pl   źródło opisu: http://www.dogomania.pl/threads/209572-Willa-Taira…(?) źródło okładki: http://img571.imageshack.us/img571/9748/coverwtsmall.jpg

Wydawnictwo:
Forlegd Design
ISBN:
978-83-933162-0-5

kategoria:
biografia/autobiografia/pamiętnik

język:
polski

Dodaj komentarz