Paweł Niepla – Koreański. Kurs podstawowy

Koreański Kurs podstawowy:
– 154 minut nagrań – tylko profesjonalni lektorzy,
– przystępnie objaśniona gramatyka,
– ćwiczenia z odpowiedziami,
– ciekawostki na temat języka i kultury Korei,
– autentyczne dialogi,
– dodatkowe słówka i przydatne informacje.

Koreański Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie nauczyć się podstaw języka koreańskiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Korei.

W skład kursu wchodzą: książka i dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (208 stron) zawiera ciekawe dialogi, zapis nagrań wraz z tłumaczeniami i transkrypcją na alfabet łaciński, interesujące ćwiczenia, uczy też prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie zdobytej wiedzy. Ponadto znajdują się w niej liczne ciekawostki o kulturze Korei, m.in. o symbolach narodowych, najważniejszych zabytkach, kuchni, tradycyjnym stroju hanbok i o popularnych sposobach spędzania wolnego czasu.

Wysokiej jakości nagrania (154 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy południowokoreański akcent. Wszystkie słówka, zwroty i dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów – rodowitych Koreańczyków. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!   źródło opisu: EDGARD, 2010 źródło okładki: strona wydawnictwa Edgard: http://www.jezykiobce.p…»

Wydawnictwo:
Edgard
data wydania:
grudzień 2010 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-62482-24-5

liczba stron:
208

słowa kluczowe:
koreański , kurs , Korea , języki

kategoria:
językoznawstwo, nauka o literaturze

język:
polski