literatura faktu

Paweł Żuchowski – Uzdrowił mnie Jan Paweł II

Książka Pawła Żuchowskiego przestawia nadzwyczajne wydarzenie, które miało miejsce 1 maja 2011 roku w Kostaryce.

W dniu beatyfikacji Jana Pawła II doszło do niewytłu­maczalnego z punktu widzenia lekarzy uzdrowienia Floribeth Mora Diaz, której nie dawano szans na przeżycie. Fakt ten nazwano cudem, ponieważ nikt nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie, jak to możliwe, by osoba, którą zaatakował tętniak wrzecionowaty, zaczęła nagle się czuć i zachowywać tak, jakby nigdy nie była chora, a wszelkie zmiany, jakie poczyniła choroba zupełnie zniknęła.

Uzdrowiona przez papieża Polaka Kostarykanka ma obecnie 51 lat, mieszka na przedmieściach San José, cieszy się życiem, rodziną i wnukami, wspominając ciągle wydarzenie, które przyniosło jej szczęście i niekwestionowany rozgłos.

Autor książki połączył rozmowy o cudzie i wie­rze z wydarzeniami, które miały miejsce w tym odległym kraju. To reportaż z wyjazdu do Kostaryki, ilustrowany zdjęciami i wy­wiadami.   źródło opisu: http://www.mwydawnictwo.pl/p/1156/uzdrowi%C5%82-mnie-jan-pawe%C5%82-ii źródło okładki: http://www.mwydawnictwo.pl/p/1156/uzdrowi%C5%82-mnie-jan-pawe%C5%82-ii

Wydawnictwo:
M
data wydania:
2014 (data przybliżona)

ISBN:
9788375958560

liczba stron:
152

słowa kluczowe:
Jan Paweł II , uzdrowienie

kategoria:
literatura faktu

język:
polski

Wpis wyświetlony 5669 razy od 05.01.2017. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i DOC.

Dodaj komentarz