Ebooki

Replay Artman – Kryptonim Zen

Seria książek pt: SŁUŻBY SPECJALNE – pisanych przez dziennikarzy Śledczych oraz byłych asów polskiego wywiadu współpracujących z agentami innych rządów – wprowadza nas w tajemniczy świat, którym rządzi odwaga, ale też władza i pieniądze.
W książce autorstwa Artmana Replay’a bohater, agent służb specjalnych z Polski, uczestniczy w akcji KRYPTONIM ZEN i wraz z agentami CIA tropi wciąż nieuchwytnego terrorystę nr 1 – Osam bin Ladena.
Agent Marek Grabowski od kilku miesięcy przekazuje do centrali informacje, z których wynika, że zaciska sieć wokół Ajmana az-Zawahiriego – z-cy bin Ladena. Szefowie nie do końca ufają Grabskiemu, twierdzą wręcz, że to pozorowana akcja agenta, który w ten sposób wyciąga z budżetu wywiadu pieniądze dla siebie.
Ulegając naciskom CIA, szef polskiego wywiadu wojskowego konstruuje misterny plan i podsuwa politykowi z partii opozycyjnej tajne dokumenty dotyczące przeszłości i obecnej akcji szpiega. Polityk podchwytuje temat – ogłasza publicznie te rewelacje, jednak sytuacja wymyka się spod kontroli. Wtedy do akcji wkracza najemnik Jerry…
Jak wiadomo, panowie ze służb specjalnych to mało mili chłopcy, jeśli więc lubisz akcję, miłość, krew i zdradę, to zapraszam do lektury książki pt: KRYPTONIM ZEN.   źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/231586/kryptonim-zen.html źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/231586/kryptonim-zen.html

Wydawnictwo:
Astrum
data wydania:
8 sierpnia 2014

ISBN:
9788372777423

liczba stron:
192

kategoria:
militaria, wojskowość

język:
polski

Wpis wyświetlony 5070 razy od 12.08.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku epub i mobi.

Dodaj komentarz