Richard Hammond – Jak zostać arktycznym ninja i inne przygody z Evelem, Oliverem i wiceprezydentem Botswany

Książka o kulisach spektakularnych wypraw ekipy Top Gear, pokazująca to, czego nie mogliście zobaczyć w telewizji. Lektura dla każdego, kto lubi ekstremalne doznania.
Świetna opowieść przygodowo-podróżnicza, która przy okazji odsłania kulisy powstania kilku z najsłynniejszych odcinków programu Top Gear. Hammond przeprawia się zdezelowanym samochodem przez afrykańskie bezdroża, próbuje przepłynąć amfibią kanał La Manche, a w Ameryce zaprzyjaźnia się z prawdziwymi Aniołami Piekieł. Wszystko jednak zaczyna się od niezwykłego wyścigu na biegun północny. Na jego starcie stanęli z jednej strony Jeremy Clarkson i James May w supernowoczesnym samochodzie terenowym z napędem na cztery koła, a z drugiej – Richard Hammond z psim zaprzęgiem.
To świetna książka nie tylko dla fanów Top Gear, ale dla wszystkich lubiących ciekawą literaturę podróżniczą okraszoną sporą dawką humoru. Hammond to jeden z nas, zwykły facet, który nawet w podróż na biegun północny nie rusza się bez swojego iPoda i z rozbrajającą szczerością wyznaje, że w portfelu obok zdjęć żony i dzieci trzyma fotki swoich czterech samochodów.   źródło opisu: Znak, 2010 źródło okładki: empik.pl

Wydawnictwo:
Znak
tytuł oryginału:
As You Do: Adventures with Evel, Oliver, and the Vice President of Botswana

data wydania:
12 sierpnia 2010

ISBN:
9788324013616

liczba stron:
265

słowa kluczowe:
top gear , hammond , samochody , rok ekstremalnych przygód

kategoria:
Literatura podróżnicza

język:
polski