Inne

Rick Riordan – Greccy Herosi według Percy’ego Jacksona

Kto uciął głowę Meduzie? Kogo wychowała niedźwiedzica? Kto ujarzmił Pegaza? Wie to doskonale każdy heros, a Percy Jackson opowie wam o bohaterskich czynach Perseusza, Atalanty, Bellerofonta i wielu innych greckich bohaterów.
Ten zbiór opowieści w zabawnym, swobodnym stylu, do jakiego Percy przyzwyczaił już czytelników („Sam miałem swego czasu złe doświadczenia, ale herosi, o których wam opowiem, to oldskulowe przykłady totalnego pecha. Dzielnie schrzanili wszystko, czego nikt przed nimi nie zdołał schrzanić…”), z dynamicznymi ilustracjami Johna Rocco, doskonale uzupełni kolekcję każdego fana twórczości Ricka Riordana – oraz każdego, kto potrzebuje herosa.
Szykujcie zatem płonące włócznie. Zakładajcie lwie skóry. Polerujcie tarcze i nie zapomnijcie włożyć strzał do kołczanu. Cofamy się w czasie o cztery tysiące lat, żeby ścinać głowy potworom, ratować królestwa, wpakować paru bogom strzały w tyłek, najechać na Królestwo Podziemi i okradać złych ludzi. A następnie, w ramach deseru, ginąć tragicznie i w męczarniach. Gotowi? Doskonale. Do dzieła!   źródło opisu: galeriaksiazki.pl źródło okładki: galeriaksiazki.pl

Wydawnictwo:
Galeria Książki
tytuł oryginału:
Percy Jackson’s Greek Heroes

data wydania:
2 grudnia 2015

ISBN:
9788364297632

liczba stron:
528

słowa kluczowe:
Percy Jackson , Rick Riordan , fantastyka , herosi , bogowie , mity

kategoria:
fantastyka, fantasy, science fiction

język:
polski

Wpis wyświetlony 6990 razy od 21.06.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku epub i mobi.

Dodaj komentarz