Ebooki

Rotraut Susanne Berner – Jesień na ulicy Czereśniowej

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Jesienna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat.

Po zimie, wiośnie i lecie w końcu nadeszła jesień. Liście spadają z drzew i szeleszczą pod stopami, dzikie gęsi odlatują na południe, a na ulicy Czereśniowej jest wesoło jak zawsze. Na rynku trwa jesienny festyn, a dzieci świętują otwarcie nowego przedszkola i urządzają wielką paradę lampionów. Sprawdź, co tym razem przydarzyło się mieszkańcom najsympatyczniejszej ulicy świata!

Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Historię każdego z nich można opowiedzieć na wiele różnych sposobów. Wyszukiwanie kolejnych postaci i tworzenie własnych opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny.

Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. „Jesień na ulicy Czereśniowej” razem z „Zimą…”, „Wiosną…” i „Latem…” tworzą serię, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy.   źródło opisu: Wydawnictwo Dwie Siostry, 2012 źródło okładki: http://wydawnictwodwiesiostry.pl/

Wydawnictwo:
Dwie Siostry
tytuł oryginału:
Herbst-Wimmelbuch

data wydania:
2012 (data przybliżona)

ISBN:
9788360850756

liczba stron:
14

słowa kluczowe:
książka obrazkowa , jesień , picture book

kategoria:
Literatura dziecięca

język:
polski

Wpis wyświetlony 4832 razy od 24.12.2016. Użytkownicy najczęściej szukali pliku PDF i DOC.

Dodaj komentarz