Filozofia i etyka

Ryszard Klein – Jam Jest. Połączenie z wewnętrzną Miłością

Czy mamy prawo myśleć o człowieku w kategoriach boskości? Czy Bóg zezwala nam na kroczenie własną drogą, na życie zgodne z głęboko ukrytym wewnętrznym ja?

Kiedy odkryjemy swoje pragnienia, czy mamy prawo je zaspokajać?

Czy Bóg stawia nam jakiekolwiek granice?

Granice nie mogą istnieć, gdyż Miłość sama w sobie nie ma granic. Jedyne ograniczenia, jakie napotykamy to te, które stawia nam nasz własny umysł. Gdy lęk zmieniamy w Miłość, a poczucie winy w świadomość, nikną niepokoje serca, zanurzonego w Jedności i podobieństwie do Tego, Który Jest. Wyjście poza zwykły umysł, uświadomienie sobie własnego bogactwa, wartości i boskiej mocy, to najcenniejszy dar, jaki możemy dać samym sobie. Cała fascynująca tajemnica jest w nas, a zgłębiana w ciszy własnego serca, odsłania niekończące się pokłady wielopłaszczyznowego rozwoju. Czy może być inaczej? Doświadczamy przecież niepojętej Miłości już w samym fakcie Istnienia.

Do książki dołączono audiobook z wybranymi fragmentami czytanymi przez Autora. Nagranym tekstom towarzyszy muzyka dźwiękoterapeutki Grażyny Klein-Jarasz.   źródło opisu: http://www.kos.com.pl/ źródło okładki: http://www.kos.com.pl/

Wydawnictwo:
Kos
data wydania:
2013 (data przybliżona)

ISBN:
9788376490861

liczba stron:
116

słowa kluczowe:
duchowość , Bóg , miłość , duch

kategoria:
filozofia i etyka

język:
polski

Wpis wyświetlony 2828 razy od 04.01.2017. Użytkownicy najczęściej szukali pliku epub i mobi.

Dodaj komentarz