w

Sławomir Zygmunt – Spotkania z…

Sławomir Zygmunt, jestem muzykiem i dziennikarzem. Napisał około 1,5 tysiąca artykułów, recenzji i reportaży. Przeprowadził też wiele wywiadów z niezwykle interesującymi ludźmi: aktorami, reżyserami, kompozytorami, muzykami, malarzami.

Oto kilka nazwisk z tej listy: Zdzisław Beksiński, Gustaw Holoubek, Roman Wilhelmi, Jacek Kaczmarski, Grażyna Szapołowska. Jego najnowszy utwór, czyli „Spotkania z…” ukazuje nam świat rozmów i spotkań.

Chcecie wiedzieć, jak wyglądają rozmowy z twórcą? Osobą, która jest artystą? Tu trzeba najpierw sporo dowiedzieć się o osobie, z którą rozmawiamy, przemyśleć każde pytanie, wiedzieć po co je zadajemy. Używać wiedzy, wrażliwości, intuicji, bo rozmówca w każdej chwili może nas zaskoczyć, odkryć twarz jakiej nie znamy. A potem to wszystko napisać tak, by czytelnik miał szansę przeżyć spotkanie z rozmówcą tak jak my. Tutaj właśnie mamy szansę poczuć, jak wyglądały spotkania Sławomira Zygmunta i przeżyć je razem z nim.   źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/spotkania-z_p584 źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/spotkania-z_p584

Wydawnictwo:
Psychoskok
data wydania:
28 września 2016

ISBN:
9788379006946

liczba stron:
529

słowa kluczowe:
Sławomir Zygmunt , rozmowa , Spotkania z , reportaż , felietony , wywiady ,

kategoria:
publicystyka literacka i eseje

język:
polski