Ebooki

Stella DiMare – Powrót do Edenu. 96 antystresowych kolorowanek dla dorosłych

Wybór 96 rysunków, dzięki którym szybko uspokoisz nerwy.

„Codzienny, przynajmniej 10-minutowy relaks z naszymi kolorowankami, zbawiennie wpłynie nie tylko na Twoje samopoczucie. Każda strona to szablon inspirujący do „zwolnienia obrotów” – jest to niezmiernie istotne w świecie zdominowanym przez elektronikę. Jedne rysunki wymagają poświęcenia dłuższego czasu, inne zaś są proste do pokolorowania, ale wszystkie poprawiają humor, uspokajają i sprawiają,że stajemy się bardziej produktywni. Kolorowanie – zabawa pozornie dziecinna – stosowane jest nawet w terapii antydepresyjnej, zwalcza też bezsenność, ponieważ pobudza fale mózgowe alfa. Mózg się skupia na prostej czynności, uspokaja się i oczyszcza. Kolorowanie działa również wyciszająco na fale mózgowe beta odpowiedzialne za stres czy stany lękowe. Bez obaw wróć więc do krainy dziecięcych marzeń i daj się ponieść wyobraźni.

Zapraszam Cię do czarno-białego świata, który możesz pokolorować według własnych oczekiwań. Spośród tysiąca rysunków tym razem wybrałam 96, które pozwolą Ci się odprężyć i zregenerować siły. Wypełnij je swoimi kolorami. Zajrzyj do krainy szczęścia – Edenu dzieciństwa – i odkryj drzemiące w Tobie dziecko.

Stella DiMare   źródło opisu: http://www.wydawnictwocnb.pl/ksiazki/39/Powrot-do-…(?) źródło okładki: http://www.wydawnictwocnb.pl/ksiazki/39/Powrot-do-…»

Wydawnictwo:
Czarno na Białym
data wydania:
18 maja 2016

ISBN:
9788364374227

liczba stron:
100

kategoria:
hobby

język:
polski

Wpis wyświetlony 8617 razy od 03.08.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku epub i mobi.

Dodaj komentarz