Tomasz Agencki – Nie Karm Ręki Która Cię Kąsa

Najciekawsze, najzabawniejsze i najstraszniejsze, omijane przez media głównego źródła, wiadomości z ostatnich lat zespolone w całość. Zszyte nićmi spisko-podobnych teorii, posklejane grubą warstwą humoru, dziesiątki anegdot, skandali i półprawd to idealna lektura dla każdego, kto wyżej poczucia humoru ceni tylko prawdę.

Czym jest owa Ręka, która nas kąsa? Czy to spisek elit, czy naturalna konsekwencja rządów większości? Tak jak w przysłowiu, do którego odnosi się tytuł, tak i w naszej rzeczywistości coś zostało postawione na głowie.

TOMASZ AGENCKI – radiowiec, filmowiec, felietonista. Autor popularnego podcastu “Agent” (nagrody za najlepszy debiut 2012 oraz najlepszy projekt, odcinek i prowadzący 2013), finalista konkursu Złota Ryba, lektor licznych audiobooków ( min. Lekcja Zdrowego Rozsądku Fredericka Bastiata, Cofnięcie Czasu Henryego Hazlitta), reżyser słuchowisk radiowych i filmów dokumentalnych (“IN-dependencia”, “Korwin”).   źródło opisu: http://multibook.pl/pl/p/Tomasz-Agencki-Nie-karm-r…(?) źródło okładki: agentomasz.pl

Wydawnictwo:
Tomasz Agencki
data wydania:
grudzień 2014 (data przybliżona)

ISBN:
9788394092900

liczba stron:
280

kategoria:
popularnonaukowa

język:
polski