Ebooki

Tomasz Kiełbasa – Jak zdać do szkoły filmowej, czyli kino w pigułce

Książka Jak zdać do szkoły filmowej, czyli kino w pigułce przeznaczona jest dla osób, które chcą zdawać do szkół filmowych lub do szkół, które w swojej ofercie dydaktycznej posiadają kierunki filmowe. Książka będzie również bardzo pomocna osobom już studiującym w przebrnięciu przez ciężki okres sesji.

Książka zawiera doskonale wyselekcjonowaną wiedzę filmową w czterech działach, które w kompleksowy sposób przygotują do egzaminów przyszłego kandydata na filmowca.

Poruszone są tematy związane z: kinem światowym, filmem polskim, mediami oraz przedstawione są biografie znanych reżyserów. Na każdy temat w książce poświęcona jest tylko jedna kartka, która jednak zawiera całość niezbędnej wiedzy.

Ponadto podsumowania poszczególnych działów i testy sprawdzające pomogą kandydatowi zweryfikować poziom nabytej wiedzy.

Jak zdać do szkoły filmowej, czyli kino w pigułce to jedyna pozycja wydawnicza, która oparta jest na bazie praktyk egzaminacyjnych z wielu lat z różnych szkół zarówno publicznych, jak i prywatnych.

Celem wydania książki „Jak zdać do szkoły filmowej, czyli kino w pigułce” jest pomoc kandydatom na studia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wiedzę zawartą w książce oczywiście można wyszukać w wielu różnych pozycjach wydawniczych i internecie. Aby uniknąć tej mozolnej i czasochłonnej pracy, zebralismy cały niezbędny materiał, który najcześciej jest wymagany przez komisje egzaminacyjne w jedną książkę. Jednocześnie zachęcamy wszystkich kandydatów na studia do poszerzania swojej wiedzy z innych źródeł.   źródło opisu: http://www.w-wm.pl/ksiazki/jak-zdac-do-szkoly-film…(?) źródło okładki: http://www.w-wm.pl/ksiazki/jak-zdac-do-szkoly-film…»

Wydawnictwo:
Wojciech Marzec
data wydania:
2016 (data przybliżona)

ISBN:
9788394023683

słowa kluczowe:
film , kinematografia , produkcja filmowa

kategoria:
film/kino/telewizja

język:
polski

Wpis wyświetlony 2349 razy od 10.08.2022. Użytkownicy najczęściej szukali pliku pdf i MOBI.

Dodaj komentarz