Ebooki

Tomasz Minkiewicz – Wilq Superbohater: Siedem dziur dla kominiarza

Po 2 latach przerwy, jak gdyby nigdy nic, wraca Wilq. Nowy zeszyt zawiera 4 historie – wszystkie premierowe i wszystkie klasycznie wilqowe.

Wielbiciel akcji znajdzie w nich wielkie roboty, siejące zniszczenie potwory, Warszawiaków, terrorystów, iphony, badania okresowe i wojnę gangów. Z kolei dla konesera dobrego żartu mamy w tym numerze takie atrakcje jak hydraulik robiący salto, obraz satelitarny z Gruzji, badania okresowe, Warszawiaków, wielkie roboty, siejące zniszczenie potwory i wojnę gangów.

Czytelnicy wymagający, którzy oczekują od komiksu odpowiedzi na fundamentalne, życiowe pytania niech koniecznie sięgną po tę pozycję i zapoznają się z opinią Wilqa o posiadaczach iphonów, zakończeniu Harrego Pottera, jedzeniu jaj na noc, Warszawiakach, blogerach, badaniach okresowych, wielkich robotach, kominiarzu i wojnie gangów. A dla kobiet specjalnie opisaliśmy i narysowaliśmy gorący romans z Alc-manem w roli głównej, badania okresowe i (last but not least) wojnę gangów.   źródło opisu: BM Vision, 2010 źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/141945-wilq-sup…»

Wydawnictwo:
BM Vision
data wydania:
wrzesień 2010 (data przybliżona)

ISBN:
9788392496076

liczba stron:
40

słowa kluczowe:
wilq , komiks , alcman , opole

kategoria:
komiksy

język:
polski

Dodaj komentarz