w

Vincent Monastra – Na pomoc! Moje dziecko ma ADHD

10 lekcji, dzięki którym przetrwasz.

O syndromie ADHD napisano już wiele i świadomość tego problemu wśród nauczycieli, pedagogów i rodziców jest duża. Ale „wiedzieć”, to jeszcze nie znaczy „umieć sobie poradzić!”. Ta książka nie tylko wyjaśnia, czym jest ADHD, ale przede wszystkim podsuwa rodzicom rozwiązania konkretnych życiowych problemów!

Ty wiesz najlepiej, że twoje dziecko nie potrafi się skupić, że jest bałaganiarzem, że jest roztrzepane, że cię nie słucha, że ma problemy w szkole…! Ta książka nie powie ci po raz setny, że tak jest! Za to powie ci, co konkretnie musisz zrobić, żeby ADHD nie miało władzy nad życiem twoim i twojego dziecka!

Książka napisana przez psychologa klinistę, dyrektora Kliniki Zaburzeń Uwagi, specjalizującego się w terapii dzieci, nastolatków, a nawet dorosłych dotkniętych syndromem ADHD. Treść w przystępny sposób wyjaśnia wszelkie zagadnienia związane z ADHD. W nowatorski i oryginalny sposób ilustruje wszystkie poruszane tematy konkretnymi przykładami zaczerpniętymi wprost z życia. Podsuwa konkretne rozwiązania i udziela skutecznych rad.   źródło opisu: http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1925

Wydawnictwo:
Jedność
data wydania:
marzec 2012 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-7660-192-2

liczba stron:
272

słowa kluczowe:
ADHD

kategoria:
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

język:
polski