Władysław Labuda – Jak podróżować ZA DARMO

Pewnego jesiennego wieczoru Władysław Labuda postanawia rzucić wszystko co posiadał: dziewczynę, firmę, samochód oraz całe dotychczasowe ustabilizowane życie. Decyduje się podążać za głosem serca i wyruszyć w podróż dookoła Świata, spełniając swoje największe marzenie.

Rok późnej wyjeżdża z Polski, aby okrążyć glob w poszukiwaniu prawdziwej wolności i alternatywnych ścieżek życia, postanawia również, że nie wyda centa na noclegi. Aby przetrwać poszczególne etapy podróży Labuda, podejmuje się niecodziennych zajęć w wielu egzotycznych zakątkach globu przez 974 dni. Przez całą wyprawę przejmuje nawyki żywieniowe gospodarzy, za co przeprasza oficjalnie swój żołądek.

Podczas tej podróży odwiedza Anglię, Kanadę, Meksyk, Belize, Gwatemalę, Honduras, Nikaraguę, Kostarykę, Panamę, Kolumbię, Ekwador, Peru, Boliwię, Chile, Australię i Malezję. Przejechał 5 kontynentów i ponad 62 tys. kilometrów. Nie wydając przy tym grosza na noclegi – udowadniając, że pieniądze nie są przeszkodą przed podjęciem podróży.

Poza kilkudziesięcioma sposobami jak podróżować bez użycia pieniędzy, czytelnik znajdzie rozwiązania jak znaleźć darmowy nocleg, transport, wyżywienie, atrakcje i w końcu jak zarabiać podczas drogi.
Książka ta to również dziennik podróżnika z wyprawy w którym dzieli się swoimi przemyśleniami na temat napotkanych ludzi i wydarzeń. Opowiada o przeciwnościach losu i walki o własne marzenia.

Po przeczytaniu tej książki czytelnik wykreśli ze swojego słownika słowa ”nie można” czy “niewykonalne”. Poczuje żądze spełnienia marzeń i poznania świata.   źródło opisu: https://flyawaytv.shoplo.com/kolekcja/frontpage/ks…(?) źródło okładki: www.empik.com

Wydawnictwo:
data wydania:
2016 (data przybliżona)

ISBN:
9788363213275

liczba stron:
192

słowa kluczowe:
podróże , wspomnienia , poradnik

kategoria:
Literatura podróżnicza

język:
polski