Barbara Marciniak – Ścieżka mocy

W obliczu zbliżającego się nieuchronnie roku 2012 i wielkich nadziei związanych z momentem przejścia w zimowe przesilenie 21 grudnia 2012 r., Plejadianie przygotowali kolejny tom swych nauk. Wiedza zawarta w tej książce pomoże przygotować się i dobrze wykorzystać ten wyjątkowy moment.

W książce „Zwiastuni Świtu” Barbara Marciniak po raz pierwszy przedstawiła Plejadian – międzywymiarowe istoty, które twierdzą, że są spokrewnione z ludźmi oraz oferują swoją pomoc i przewodnictwo podczas „hucznej transformacji świadomości”

W „Ścieżce mocy” Marciniak rzuca wyzwanie, aby sprzeciwić się odwiecznym siłom ograniczającym świadomość. Przedstawia ona plejadiańskie klucze do otwarcia ludzkiej świadomości na nieskończone pole możliwości, które zawiera w sobie wiedzę o tym jak:
– aktywować swój ukryty potencjał poprzez odczytywanie rzeczywistości symbolicznej w codziennym życiu,
– wykorzystywać moc seksualności w celu stworzenia większej bliskości,
– rozpoznać moc przekonań, wierzeń i emocji oraz ich roli w uleczeniu chorób,
– uwolnić się z uczucia bezsilności i wzmocnić wrodzoną umiejętność tworzenia swej własnej rzeczywistości.   źródło opisu: http://www.illuminatio.pl/nasze-ksiazki/barbara-ma…(?) źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/nasze-ksiazki/barbara-ma…»

Wydawnictwo:
Illuminatio
tytuł oryginału:
Ścieżka mocy

data wydania:
2008 (data przybliżona)

ISBN:
978-83-922229-3-4

liczba stron:
252

słowa kluczowe:
Plejadianie , magia

kategoria:
ezoteryka, senniki, horoskopy

język:
polski