Erich von Däniken – Pozdrowienia Z Epoki Kamiennej

Czy ludzie przed tysiącami lat gościli u siebie istoty pozaziemskie i czy goście z kosmosu pozostawili na Ziemi oczywiste ślady?
Erich von Däniken przez dziesiątki lat przemierzał wszystkie kontynenty, badał zagadkowe budowle i zjawiska, i skrupulatnie gromadził dowody obecności na Ziemi przed tysiącami lat przybyszów z kosmosu. Jeszcze nigdy jednak jego
argumenty nie zostały przedstawione w sposób tak spektakularny. Tą wypełnioną kolorowymi zdjęciami książką Erich
von Däniken otwiera jedyne w swoim rodzaju archiwum fotografi czne dokumentujące swoje poszukiwania.
W jaki sposób ludzie epoki kamiennej mogli przenosić i precyzyjnie ustawiać na przestrzeni kilometrów wielotonowe skalne monolity? Kto był wzorem dla identycznych wizerunków astronautów przedstawionych na rysunkach naskalnych w różnych miejscach świata? Czy budowle i malowidła pozostawione przez ludzi epoki kamiennej to pozdrowienia dla ich wielkich kosmicznych nauczycieli?
Każde zdjęcie Ericha von Dänikena opowiada niezwykłą historię. Z każdego kolejnego dowodu wyłania się uzasadnienie kolejnej tezy, które autor łączy w jedną konkluzję: nasi przodkowie z epoki kamiennej czerpali swoją wiedzę od kosmicznych podróżników, którzy przed tysiącami lat odwiedzali Ziemię.   źródło opisu: Opis wydawcy źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.home.pl/ksiazka/1218/p…»

Wydawnictwo:
Amber
tytuł oryginału:
Grüße aus der Steinzeit

data wydania:
24 listopada 2011

ISBN:
9788324141128

liczba stron:
237

kategoria:
popularnonaukowa

język:
polski