Biznes i finanse

Joe Knight – Zyskowne zarządzanie projektami

ROZWIĄZANIE WIECZNYCH PROBLEMÓW ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI.

Najbardziej poszukiwanym skarbem w zarządzaniu projektami jest wiedza, w jakim miejscu znajdujemy się pod względem realizacji harmonogramu i wykorzystania budżetu, Tego celu nie osiąga prawie żaden z systemów zarządzania projektami.
Joe Knight (współautor bestsellera Inteligencja finansowa), Roger Thomas i Brad Angus mają rozwiązanie: łatwy do wdrożenia system rozwijany i sprawdzany w praktyce przez prawie dwadzieścia lat, który pokaże ci, jak:

– Co tydzień śledzić postępy pod kątem budżetu i terminów
– Motywować zespół do naprawianie tego, co idzie w złą stronę
– Rozpoznawać rzeczywisty wpływ finansowy, jaki mają składane przez klientów wnioski o wprowadzenie zmian oraz dokładnie uwzględniać każdą zmianę w ogólnych kosztach projektu
– Tworzyć szczegółową bazę danych projektów archiwalnych, aby do przyszłych budżetów jak najprecyzyjniej kalkulować koszty i czas.

Jeśli zawodowo zajmujesz się zarządzaniem projektami, jesteś przedsiębiorcą albo menedżerem dowolnego szczebla, to nie możesz sobie pozwolić, aby o nieosiągnięciu zamierzonego celu dowiadywać się po fakcie. Zyskowne zarządzanie projektami wprowadza system Setpoint, który pomaga osiągać to, co powinieneś.   źródło opisu: MT Biznes, 2012 źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b1233-zyskowne-zarzadzanie-projektami.htm

Wydawnictwo:
MT Biznes
data wydania:
październik 2012 (data przybliżona)

ISBN:
9788377463314

liczba stron:
200

słowa kluczowe:
zarządzanie projektami

kategoria:
biznes, finanse

język:
polski

Wpis wyświetlony 8236 razy od 04.01.2017. Użytkownicy najczęściej szukali pliku pdf i MOBI.

Dodaj komentarz